Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik Şirketi


0212 532 2425

Esenyurt temizlik şirketi olarak müşterilerimize daima üst düzeyde temizlik hizmeti vermekteyiz, bilindiği gibi temizlik firmaları her geçen gün sayıca olarak artmaktadır. Ful temizlik firması olarak bizi diğer şirketlerden farklı kılan en büyük özelliğimiz sunduğumuz hizmet kalitesidir. Genel Temizlik Şirketi bir ortamın nasıl göründüğünü gösteren en önemli unsurdur, tasarım açısından en güzel ev dahi olsa eğer ki günlük ev temizliği yapılmamış ise gördüğünüz en güzel ev bile çok kötü bir görünüme kavuşabilir. Unutmayalım ki bir evi güzel gösteren o evin temizliğidir.

Şimdilerde bayanlar artık iş ortamında daha çok yer almaları dolayısıyla kendilerine dahi vakit ayıramadıklarından haliyle yaşam alanlarına da zaman ayıramamaktadırlar. Çalışmakta olan bayanlar ya da bekar olan erkekler ev temizliğini kendi başlarına yapmak yerine bizim gibi temizlik firmalarından destek almaktadırlar. Genellikle istenilen hizmet şu şekilde olmaktadır; gündelik ev temizliği, haftalık ev temizliği, iki hafta da bir temizlik, aylık ev temizliği gibi.. bunlar da zaten yaşamış olduğumuz alanlarının anlık durumuna göre değişiklik göstermektedir. 


Bir evin dört mevsim havalandırması gerekmektedir bunun sebebi evin, duvarların, içerideki mobilyaların aksesuarların halıların ve evinizde bulunana diğer eşyaların daima hijyenik  görünmesini ve temiz havanın evin içerisine kattığı tazeliktir. Mutfak ve Salon ev içerisinde en çok kullanmış olduğumuz alanlardır bu sebeple duvarlar dahil tüm alanda daha fazla kirlenmeler görülmektedir. Sigara içilen ve yemek kokuların birbirine karıştığı bu yaşam alanlarında mutfak ve salonlarınızda inanılmaz bir kir katmanı oluşur, ev temizliğinde özellikle daha çok aktivite içerisinde bulunduğumuz bu alanların temizliğinde daha özenli olmamamız gerekmektedir. Bu alanlarda oluşan kir katmanlarının temizlemesi cam silmek veya toz almak gibi basit değildir. 

İlk olarak mutfak ya da salon duvarlarında oluşmuş olan bu kir tabakalarını profesyonel ev temizliği firmasından alınacak bir eleman desteği ile işini bilen ve gelecek elemanın kir katmanlarını çıkarabilecek tecrübeli temizlikçi bayan olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kullanılan temizlik malzemeleri eşyalarınızı temizlemek isterken onlara zarar verebilir. Bu sebeple kullanılacak temizlik deterjanlarının bilinçli şekilde kullanılması ve ekipmanların en kalitelisi ve birinci sınıf olmasına özen gösteren firmalar tercih etmelisiniz. Ful ev temizlik şirketi olarak sizleri sizlerden daha fazla düşünen bir şirketiz yukarıda belirtiğimiz kriterleri taşıyan şirketler  içerisindeyiz. 

Cam silme ve Perde Temizliği evinizin duvarlarını temizliği yapıldıktan sonra içerideki güzel kokuların kaybolmaması için perde temizliğine geçebilirsiniz, ardından evimizin temizliğini gösteren ikinci unsurlardan olan cam silme işlemine geçeceğiz çünkü ev temizlemek tozunu almak yetmez dışarıdan bakıldığında cam temizliği evin nasıl temizlendiğini gösterir. Özelikle çok daireli binalar da yaşıyorsanız can güvenliğinize de çok dikkat etmeniz gerekiyor bu sebeple bu işi profesyonel şekilde yapan cam silme ekibi ile çalışmanız sizin açınızdan hem daha temiz ve bakımlı camlar hem de sağlığınız açısından tehtit oluşturabilecek unsurları ortadan kaldırmak anlamına gelmektedir. 

Profesyonel olan ekibimiz müşterilerimizin istediği doğrultusunda çalışarak evinizin camlarını kaliteli temizlik malzemeleri ve temizlik ekipmanları ile güvenilir şekilde temiz ve cam yüzeyleri çizmeden ve zarar vermeden temizlik yapmaktadırlar. Esenyurt Temizlik Şirketi buharla yapılan temizliğin faydalarını şu şekilde tanımlamaktadır; temizlik makinasına hiçbir şekilde katkı maddesine gerek kalmadan saf su buharı ile temizlik yapıldığından herhangi bir alerjiye yol açabilecek bir durumla da karşı karşıya kalınmamaktadır. Buharlı temizlik makinaları yüksek ısıda buhar verebildiğinden görülmeyen kirleri ve bakterileri de temizlemesi dolayısıyla dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makine türüdür. Buharlı temizlik ekipmanları taşınması kolay olması dolayısıyla evlerde, iş yerlerinde, otomobilde vb. gibi ulaşılması güç olan yerlere dahi kolaylıkla kullanılabilmektedir. Buharlı Makineler hemen hemen her yüzeyde zarar vermeden çalıştığı için mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlamaktadır. Çok kısa bir zaman diliminde bile üstelik daha az enerji harcayarak, çok daha fazla işi buharlı temizlik makineleri sayesinde yapabilirsiniz. Bu sayede temizlik malzemelerinden de tasarruf edersiniz.

Çok iyi temizlik şirketi ileri düzey enerji tasarrufunun yanında daha kolay kullanıma sahip olan buhar basınçları sayesinde artık temizlik, hem ucuz hem kaliteli hemde çok kolaydır. Ev temizliği deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en çıkmayacak kir ve lekelerin temizliğin üstesinden hızlıca gelecektir. Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklardan kurtulur, samimi bir çevre dostu ve alerji karşıtı bir yaşam alanına kavuşursunuz. Ev temizliğinde Tuvalet, mutfak, banyo ve seramik zeminlerin temizliğinde yüzeylerinde oluşan kirleri kolayca çıkarabilen, hiç vazgeçilmeyecek bir ev temizliği hizmetidir. 

Profesyonel aksesuarları sayesinde, geniş yüzeylerin yanı sıra ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizlenir. 150-160 derece sıcaklıkta; mikrop, ev temizliği, mite gibi mikroskobik canlılar yok etmesini sağlamaktadır. Buharlı ev temizliği makina kullanmakla, kimyasalların sağlımıza verdiği zararlardan kurtulabiliriz eviniz yada iş yerinizin temizliğini yaptırdıktan sonra daha uzun süre temiz kalmasını sağlamaktadır. Banyo ve mutfak duvarlar ve fayansları buharlı ev temizliğinin gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikrop organizmalarından da kurutulur. Benzeyen bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürten sıcak buhar yapışmış, yer edinmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağları bir bezle silinerek yada su ile yıkanarak yok olmaktadır. Yeni virüs, korona veya salgın gibi durumlarda ev temizliği yaptırırken dezenfektan işlemini de yaptırmak mantıklı olabilir.
 

Esenyurt Ofis Temizliği, verdiğimiz hizmetinde virüse karşı yapılan özel çalışmalar sayesinden oldukça fazla önemli alanlarda yer tutmaktadır. Küçük işletmeler, büyük kurumlar, büro ve ofis elemanları sabah mesaiye başladığında, çalışma ortamlarının çalışabilecek durumda ve düzenli olması ayrıca da hijyenik ve dezenfektan olmasını isteyebilirler. Yapılan anketler sonucu, çalışanların iş ortamlarının yerlerin temiz ve hijyenik olması, çalışanların işlerinde yeterli motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha verimli olmaları üzerinde etkili olduğunu kanıtlamıştır. Şu sebepten, temiz ve hijyenik ofis temizliği ortamında çalışanlar, çalışma alanlarını daha düzenli kullanmaktadır, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ofis temizliği ortamında ise daha özensiz kullanıldığı tespit edilmiştir. 


Bu durumdan çıkarılabilecek sonuçlar ise; Kirli olan nedenlerle özensiz kullanılan bir ortamın her yıl içerisinde yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş verimin ve kalitesinin düşük olması ve bununda müşteri kaybına sebep olacağı anlaşılmış ve kanıtlanmıştır, ayrıca ev temizlik şirketi zafiyeti nedeniyle personelden oluşan karamsarlık ve isteksizlik devamlı olarak yenilenmesine neden olacaktır ve bunların sürekli eğitim harcamalarında şirkete ek bir maliyet oluşturmaktadır. Esenyurt temizlik şirketi ayrıca Personelin sağlığı üzerinde doğrudan etkili olan ofis temizliği ve hijyen uygulamaları zamanında ve rutin olarak yapılması, yine personelin vaktinin kaybolmasına sürekli lavoboda kişisel temizliğine harcamasına sebep olacaktır, çalışma sahasında daha verimli olmasına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. 

Bunun yanında tüm çalışanlar vakitlerinin birçoğunu evlerinde daha fazla ofislerinde geçirebilirler. Ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği sürekli yapılan işletmelerde çalışma ortamının temiz olması çalışanların verimliliğini her daim bir üst seviyeye taşımaktadır.

Fiyat Teklifi Alın
Teklif Formu