Çağlayan Temizlik Şirketi

Çağlayan Temizlik Şirketi


0212 532 2425

Çağlayan temizlik şirketi olarak müşterilerimize daima sınırların üstünde temizlik hizmeti sunmaktayız, bildiği üzere temizlik şirketleri her gün daha fazla olarak artmaktadır. Ful temizlik şirketi olarak bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz verdiğimiz hizmet kalitesidir. Genel Temizlik Şirketi bir evin nasıl göründüğünü gösteren bir unsurdur, en güzel ev bile olsa eğer ki günlük ev temizliği yapılmadıysa gördüğünüz en güzel ev bile çok kötü bir görünüme kavuşabilir. 

Günümüzde bayanlar artık iş gücünden daha fazla yer aldıklarından dolayı kendilerine bile vakit kalmayacak kadar az oluyor bu sebepten yaşam alanlarına da vakit ayıramıyorlar. Çalışan bayanlar veya bekar erkekler ev temizliğini kendileri yapmak yerine temizlik şirketlerinden hizmet almaktadırlar, genel olarak istedikleri hizmet günlük ev temizliği, haftalık ev temizliği iki hafta da bir temizlik aylık temizlik gibi bunlar da zaten yaşam alanlarının durumuna göre değişmektedir. 

Bir ev dört mevsim havalandırmalıdır çünkü evin duvarların, mobilyaların ve halılar gibi aksesuarların daima kaliteli görünmesi ve temiz havanın evin içine kattığı tazeliktir. Mutfak ve Salon Duvarları Temizliği sigara içilen ve yemek kokuların birbirine karıştığı yaşam alanlarınızda mutfak ve salonlarınız adeta bir kir katmanı oluşmaktadır, ev temizliğinde bu alanlara daha fazla dikkat edilmelidir. Bu alanlardaki oluşan kirleri temizlemesi cam silme veya toz alma gibi kolay değildir. 

Öncelikle mutfak veya salon duvarlarında oluşan bu kir katmanlarını profesyonel ev temizliği şirketinden bi eleman desteği isteyerek ve gelecek elemanın kir katmanlarını çıkarabilecek tecrübeli temizlikçi bayan olmasına dikkat etmelisiniz. Sonrasında kullanılacak temizlik deterjanları ve ekipmanların en kalitelisi ve birinci sınıf olmasına dikkat etmelisiniz. Ful ev temizlik şirketi olarak müşterilerimizi müşteriden daha çok düşünen bir firmayız yukarıdaki belirtilen kriterleri taşıyan firmalar arasındayız. 

Cam silme ve Perde Temizliği evinizin duvarlarını temizliği yapıldıktan sonra içerideki güzel kokuların kaybolmaması için perde temizliğine geçebilirsiniz, ardından evimizin temizliğini gösteren ikinci unsurlardan olan cam silme işlemine geçeceğiz çünkü ev temizlemek tozunu almak yetmez dışarıdan bakıldığında cam temizliği evin nasıl temizlendiğini gösterir. Özellikle yüksek katlı dairelerde otururken can güvenliğinize çok dikkat etmelisiniz bu yüzden profesyonel cam silme ekibi ile çalışmalısınız. 

Profesyonel ekibimiz sizlerin istediği şekilde çalışarak dairenizin camlarını kaliteli malzemeleri ve ekipmanları ile güvenli bir şekilde pırıl pırıl yapar. Çağlayan Temizlik Şirketi buharlı temizliğin faydaları temizlik makinasına hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan saf su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinadır. Buharlı temizleyiciler evlerde, iş yerlerinde ve otomobilde hemen hemen her yüzeyde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlayacaktır. Daha az vakitlerde daha az efor tüketerek, çok daha fazla iş yapabilirsiniz. 

Maksimum enerji tasarrufunun yanı sıra ve kolay kullanımı buhar basınları sayesinde artık temizlik, hem ucuz hemde çok kolaydır. Deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en çıkmayacak kir ve lekelerin temizliğin üstesinden kolayca gelecektir. Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklardan kurtulur, samimi bir çevre dostu ve alerji karşıtı bir yaşam alanına kavuşursunuz. as Tuvalet, mutfak, banyo ve seramik zeminlerin temizliğinde yüzeylerinde oluşan kirleri kolayca çıkarabilen, hiç vazgeçilmeyecek bir ev temizliği hizmetidir. 

Zengin aksesuarları sayesinde, geniş yüzeylerin yanı sıra ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizlenir. 150-160 derece sıcaklıkta; mikrop, ev temizliği, mite gibi mikroskobik canlılar yok etmesini sağlar. Buharlı ev temizliği makina kullanmakla, kimyasalların sağlımıza verdiği zararlardan kurtulabiliriz eviniz yada iş yerinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlamaktadır. Banyo ve mutfak duvarlar ve fayansları buharlı ev temizliğinin gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikrop organizmalarından da kurutulur. Benzeyen bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürten sıcak buhar yapışmış, yer edinmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağları bir bezle silinerek yada su ile yıkanarak yok olmaktadır. 

Çağlayan Ofis Temizliği, verdiğimiz temizlik hizmetinde oldukça fazla önemli alanlarda tutmaktadır. Küçük işletmeler, büyük kurumlar, büro ve ofis elemanları sabah mesaiye başladığında, çalışma ortamlarının çalışabilecek durumda ve düzenli olması ayrıca da hijyenik olmasını isteyebilirler. Yapılan anketler sonucu, çalışanların iş ortamlarının yerlerin temiz ve hijyenik olması, çalışanların işlerinde yeterli motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha verimli olmaları üzerinde etkili olduğunu kanıtlamıştır. Şu sebepten, temiz ve hijyenik ofis temizliği ortamında çalışanlar, çalışma alanlarını daha düzenli kullanmaktadır, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ofis temizliği ortamında ise daha özensiz kullanıldığı tespit edilmiştir. 


Bu durumdan çıkarılabilecek sonuçlar ise; Kirli olan nedenlerle özensiz kullanılan bir ortamın her sana yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş verimin ve kalitesinin düşük olması ve bununda müşteri kaybına sebep olacağı, ayrıca temizlik zafiyeti nedeniyle personelden oluşan karamsarlık ve isteksizlik devamlı olarak yenilenmesine neden olacaktır ve bunların sürekli eğitim harcamalarında şirkete ek bir maliyet oluşturmaktadır. Ayrıca Personelin sağlığı üzerinde doğrudan etkili olan ofis temizliği ve hijyen uygulamaları zamanında ve rutin olarak yapılması, yine personelin vaktinin kaybolmasına sürekli lavoboda kişisel temizliğine harcamasına sebep olacaktır, çalışma sahasında daha verimli olmasına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. 

Bunun yanında tüm çalışanlar vakitlerinin birçoğunu evlerinde daha fazla ofislerinde geçirebilirler. Ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği sürekli yapılan işletmelerde çalışma ortamının temiz olması çalışanların verimliliğini her daim bir üst seviyeye taşımaktadır.

Fiyat Teklifi Alın
Teklif Formu